Кокосова олія нерафінована, 350 мл
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 150-48-73магазин Вовчинецька 167
- +380 (50) 967-19-10магазин Галицька 80А
Кокосова олія — це натуральний продукт. Олія виготовляється без використання ароматизаторів, запашників, загусників, барвників та іншої хімії. Всі корисні властивості кокосової олії закладені в неї самою природою, тому вона не потребує штучних і часто шкідливих добавок.
На кокосовій олії можна готувати ВСЕ! Однак важливо знати, що за високих температур може димитися тому під час смаження на ньому використовуйте середній і малий вогонь.
Найкраще підходить для каш, солодких страв, випічки.
Під час термооброблення він не змінює свій хімічний склад, зберігаючи корисні властивості, не виділяє канцерогенів.
Легко засвоюється, покращує метаболізм, сприяє схудненню, зміцнює імунітет, сприятливо впливає на роботу головного мозку.
Використання в косметології
Чудодійні властивості кокосової олії забезпечуються такими речовинами:
Лауринова кислота забезпечує антибактеріальну дію.В кокосовій олії міститься не менш ніж 50% цього природного компонента.
Гіалуронова кислота — створює вологе середовище на поверхні шкіри.
Триглецериди насичених жирних кислот дають змогу олії швидко вбиратися в шкіру.
Також до складу олії входять пальмітинова, каприлова, олеїнова, капринова, стеаринова, ліноленова, арахідонова, крапрова кислоти.
Завдяки цьому кокосова олія є одним із найкращих зволожувальних, розм'якшувальних, поживних і захисних засобів для догляду за шкірою і волоссям.
Способи застосування кокосової олії:
Швидкі маски для волосся
Навіть дуже гарний і дорогий шампунь позбавляє волосся блиску та «витягує» структурний білок. Кокосова олія, нанесена перед душем, захищає волосся від шкідливого впливу шампуню. Волосся набагато менше пошкоджується в процесі сушіння та під час розчісування.
-
Швидка маска наноситься на 30-40 хвилин перед миттям голови та може складатися з чистої кокосової олії або суміші кокосової олії та меду.
-
Маска проти випадання волосся. Кокосова олія додати в сіль і отриманий скраб втирати в шкіру голови перед миттям упродовж 2-5 хвилин. Робити таку маску можна не частіше ніж 2 рази на тиждень упродовж місяця, потім зробити перерву на кілька місяців. Обов'язково дивитися ефект саме на вашій шкірі голови — підходить не всім.
-
У шампунь або бальзам. Також олію можна додавати (кілька крапель на одне миття або кілька ложок у пляшечку) у шампунь або бальзам, а бальзам не бажано наносити на корені волосся, а тільки на сам волосся, тому що він закупорює пори.
-
Після миття. Кокосова олія одночасно підсушує, живить і надає блиск волоссю, тому, якщо наносити його волосся після миття (2-3 краплі, уникаючи коренів волосся), то волосся не буде здаватися жирним, а стоншені кінці будуть дуже задоволені. Якщо попередньо підрівняти волосся — підстригти посічені кінчики, то із застосуванням кокосової олії вони можуть залишатися здоровими набагато довше. Чи підходить ця маска вам потрібно бути зрозумілою з першого разу (підходить не всім).
Кокосова олія для обличчя
Кокосова олія корисна для будь-якого типу шкіри. Воно розгладжує шкіру, і наявні на ній неглибокі зморшки, підвищує загальний тонус, пружність і еластичність шкірних покривів. Це чудовий засіб для догляду за млявою, в'ялою й шкірою обличчя, що старіє.
Індуси щодня наносять на шкіру обличчя кокосову олію та вважають це секретом молодості своєї шкіри.
У чистому вигляді кокосова олія чинить сильний підсушувальний ефект, але не зневоднює шкіру, а регулює вироблення шкірного сала. Ці якості просто незамінні під час догляду за жирною шкірою обличчя й голови. Кокосовою олією також можна лікувати рани, різного роду дерматити та довгозагоювальні екземи.
Перед активним застосуванням кокосової олії для шкіри, переконайтеся, що ви не маєте алергії на неї. Неприємні відчуття також можуть бути пов'язані з якістю олії.
Маски з кокосової олії для обличчя:
-
Для приготування крему-маски з кокосовою олією змішується 1 ст. ложка сметани або молока, 1 ложка меду, 10-15 крапель кокосової олії. Готова суміш наноситься на обличчя на 20 хвилин, потім змивається теплою водою.
-
Суміш кокосової олії та харчової соди нанести масажними рухами на шкіру обличчя, потім змити теплою водою.
-
Суміш кокосової олії та меду нанести на чисту шкіру обличчя на 15 хвилин, потім змити теплою водою. *Маска вважається антибактеріальною, а мед розширює пори, тому часто робити цю маску не варто.
-
З чистої кокосової олії роблять обгортання для шиї на 20-30 хвилин. Унаслідок цього шкіра шиї стає зволоженою та гладкою.
-
Корисно також робити маску для шкіри обличчя та всього тіла із суміші молока кокоса та коров'ячого молока.
-
Кокосову олію можна використовувати для видалення макіяжу та замість крему для гоління (добре для чутливої кожи).
Кокосова олія для тіла
Дослідження свідчать про те, що кокосова олія добре вбирається та швидко засвоюється людської шкіри. Олія кокоса чудово зволожує, тонізує й пом'якшує шкіру, роблячи її оксамитовою й дуже приємною. Тонка плівка, що утворюється на шкірі, захищає її від шкідливого впливу довкілля, тому кокосова олія в складі кремів або в чистому вигляді може слугувати як сонцезахисного засобу. Його рекомендується вживати до та після прийняття сонячної ванни. Це допомагає уникнути сонячних опіків і досягти рівномірної гарної засмаги.
Кокосова олія також можна використовувати в догляді за чутливою, запаленою й подразненою шкірою, тому що вона має гарну протизапальну, протимікробну та заспокійливу дію. Зокрема після епіляції.
Жодні зволожувальні креми не зрівняються з ефектом від звичайної кокосової олії в боротьбі із сухістю шкіри.
Очищення і зволоження шкіри
Якщо змішати кокосову олію із сіллю або коричневим цукром, то вийде чудовий зволожувальний скраб для тіла.
Можна використовувати на шкірі всього тіла або на ділянках з огрубілою шкірою, наприклад для сухої шкіри на ліктях.
Кокосова олія для кутикули
Втирання олії в шкіру навколо нігтьових пластин зволожує, допомагає позбутися лущення й сухості кутикули.
Для зволоження шкіри ніг
Якщо масажувати й очищати шкіру ніг із використанням кокосової олії, вона стає ніжнішою й м'якшою.
Зовнішнє застосування у разі проблем
-
Кандидоз, молочниця. Кокосова олія, як я вже писала, має антибактеріальну дію і як допоміжний засіб може використовуватися під час лікування дріжджових інфекцій. Кокосовою олією можна злегка просочувати тампони або наносити на шкіру як мазь 1-2 рази на день.
-
При мікротріщин у задньому проході.
Кокосова олія для внутрішнього застосування
Наукові дослідження показали, що лауринова кислота в складі кокосової олії ідеально сприяє підтримці концентрації холестерину в нормальному діапазоні.
У кокосової олії є купа корисних властивостей і приводів до використання під час найрізноманітніших захворювань: вона покращує травлення, розумову діяльність. Вживання кокосової олії всередину сприяє зниженню ризику розвитку атеросклерозу, серцевих і онкологічних захворювань, організм стає стійким до вірусних захворювань і всіляких інфекцій, завдяки тому, що олія зміцнює імунітет і одночасно знижує здатності вірусів пристосовуватися до антибіотиків. Кокосова олія сприяє засвоєнню кальцію та магнію, не відкладається в людському організмі як жир, на відміну від безлічі інших олій.
Натуральна кокосова олія є одним із найбільш нешкідливих і найбезпечніших офіційно зареєстрованих харчових добавок без відомих побічних ефектів.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Польща |
Тип олії | Кокосова |
Об`єм | 300 мл |
Віджим | Перший холодний |
Тип | Веганські продукти |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | KARKONOSKA TLOCZNIA |
Упаковка | Скляна банка |
- Ціна: 185 ₴