Кошик
452 відгуків
ПРОДУКТЫ ЗДОРОВОГО ПИТАНИЯ
+38 (095) 575-58-71
+38 (098) 727-32-23

Знижка 20% на спіруліну в таблетках!

Знижка 20% на спіруліну в таблетках!

Найкраща ціна на один з найбільш живильних продуктів на Землі! Не пропустіть! Пропозиція дійсна до 31.03.19!

Спіруліна - один з найбільш живильних продуктів на землі з низьким вмістом жиру, калорій і холестерину. Вживання спіруліни перед їжею, дозволяє знизити апетит і тим самим зменшити розмір сніданку, обіду або вечері, не відчуваючи при цьому дефіциту необхідних поживних речовин.

У спіруліни найвищий показник засвоюваності білка - 95%, в той час, як з яловичини засвоюється лише 20% білка. Це можливо завдяки тому, що в спіруліні містяться ферменти, які беруть активну участь в процесі травлення. Ця мікроводорость являє собою концентровану їжу повністю природного рослинного походження.

Спіруліна багата бета-каротином, який є потужним антиоксидантом, здатним захистити організм людини від руйнівної дії вільних радикалів. В організмі бета-каротин перетворюється на вітамін А, необхідний для здоров'я очей, шкіри, зубів, нігтів, волосся, кісток і сильної імунної системи.

Спіруліна є відмінним джерелом вітамінів групи В. Це поживна їжа також містить вітамін Е, биодоступный джерело заліза, хелатні мінерали і численні мікроелементи.

Більше інформації тут.

Інші новини